17 бер. 2023

Тиждень "Як керувати часом" у 1 класі НУШ

Протягом тижня здобувачі освіти вчилися орієнтуватися в часі, берегти його; формували усвідомлення необхідності раціонально використовувати свій час, час інших людей.
10 бер. 2023

Тиждень "Професії" у 1 класі НУШ

Протягом тижня маленькі здобувачі освіти досліджували такі проблемні питання : Ким працюють мої батьки? Яка професія найважливіша? Люди яких професій тобі допомагають? Яка професія моєї мрії?
9 бер. 2023

Вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка

9-10 березня щорічно всі українці вшановують пам’ять Великого Кобзаря, українського поета, письменника, художника, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста, людини, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості, тісно пов’язаній з стародавньою козацькою культурою і звичаями України.
2 бер. 2023

Щиро вітаємо призера ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів МАНУ

Щиро вітаємо Ксенію Кешкентій, ученицю 9 класу гімназії, яка виборола ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів МАНУ відділення "Філософії та суспільних наук" у секції "Релігієзнавство "(керівник-учитель історії Гордійчук С.О.)
24 лют. 2023

Рік незламності

24 лютого – дата, яка змінила мирне життя кожного з нас! Відважний український народ ціною своїх життів боронить не лише себе, а й увесь світ. Від сумної дати початку повномасштабної агресії росії проти України минає вже 1 рік. Ми рахували кожен день … 2022 рік видався найважчим в історії нашої незалежної країни! Ми вистояли! Ми щиро дякуємо всім нашим воїнам!Ми схиляємо голови, віддаючи шану тим, хто віддав життя за нас… Наша боротьба триває. Україна чинить опір і ми усі впевнені – перемога буде нашою!
21 лют. 2023

День рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке залишили нам наші пращури. В історії української мови були доволі складні часи – її забороняли, викорінювали з побуту, культурного та політичного життя. Попри всі складнощі український народ зміг зберегти квітучу мову, якою розмовляють понад 45 мільйонів людей у всьому світі.
20 лют. 2023

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
16 лют. 2023

День єднання

16 лютого українці вдруге відзначають День єднання. Свято було засноване у 2022 році президентом України Володимиром Зеленським задля єдності народу на тлі повідомлень про можливе повномасштабне вторгнення Росії в Україну.Метою свята було згуртування українців навколо національної ідеї й для того, щоб показати російським пропагандистам нашу єдність. Адже у всіх нас одна мета – жити у мирі.
22 січ. 2023

День Соборності України

22 січня ми відзначаємо дві історично значимі, взаємопов'язані події національного становлення України: Акт Злуки українських земель (1919 р.) - День Соборності та 105 річницю проголошення незалежності Української Народної Республіки (1918 р.).І сьогодні, у доленосний час важких випробувань кривавої битви за нашу незалежність та ідентичність, весь світ захоплюється нашою єдністю та згуртованістю. Плечем до плеча українці по всьому світу стали на оборону української землі та національної ідентичності від ворожих зазіхань. І саме в єдності наша сила!
16 січ. 2023

Участь в обласному конкурсі "Захисники України: історія та сьогодення"

16 січня в Ужгородському замку відбулося нагородження переможців обласного конкурсу "Захисники України: історія та сьогодення". Серед переможців (почесне ІІ місце) у номінації "Лист" і учениця 9 класу нашої гімназії Василяйко Аліна, з чим її щиро вітаємо.