1 лют. 2024

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

У Сімерківській гімназії триває підготовка до загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
29 січ. 2024

Акція "Допоможи пташкам"

Учні 3 класу долучилися до акції "Допоможи пташкам". ПЕЧИВО для птахів готували , ДОБРУ справу організували.
22 січ. 2024

День Соборності України

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності України, об'єднуючись у живому ланцюзі та висловлюючи підтримку національній єдності та незалежності. Наша гімназія також приєдналася до відзнячення цього свята. Педагогом-організатором Бобаль Л.О.було проведено виховне заняття "День Соборності України - єднання сили й духу народу".
22 груд. 2023

Новорічні свята у гімназії

Ось зима вже землю вкрила, І зимові свята в гості запросила. І Миколая, і Різдво, І Новорічне свято З миром щоб прийшло!
11 груд. 2023

Міжнародний день прав людини

День прав людини – це міжнародне свято, яке відзначається щороку 10 грудня. Воно було засноване Генеральною асамблеєю ООН у 1950 році, щоб відзначити річницю ухвалення Загальної декларації прав людини. Загальна декларація прав людини – це документ, який проголошує права та свободи, якими має користуватися кожна людина, незалежно від її раси, статі, релігії, національності чи будь-якого іншого статусу. У 2023 році День прав людини відзначається в особливо важливий час. Світ стикається з багатьма викликами, які становлять загрозу правам людини, такими як збройні конфлікти, бідність, нерівність та зміна клімату. XXI століття - жорстока, підступна війна в Україні... Порушення прав на свободу і незалежність держави, мільйонів людей.... Кожна дитина має право жити вільно, у безпеці, не відчуваючи страху! Кожна людина (дитина) має почуватися захищеною! Об'єднуємося, віримо, переможемо!
11 груд. 2023

Конкурс "Український сувенір"

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Сімерківській гімназії в рамках І етапу конкурсу "Український сувенір" пройшла виставка учнівських робіт.
8 груд. 2023

Міжнародна акція «16 днів проти насильства».

З 25 листопада по 10 грудня в Україні щороку проходить Міжнародна акція «16 днів проти насильства».
8 груд. 2023

Національний тиждень читання

Цьогоріч тиждень читання проходить із 04 до 10 грудня. Ця Всеукраїнська інформаційно- просвітницька акція має на меті консолідацію українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії.
6 груд. 2023

День Збройних Сил України

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил — свято, яке від часу його заснування тридцятиліття тому завжди зустрічали з гордістю та пошаною. Особливого значення День Збройних Сил України набув від 2014 року, після початку збройної російської агресії проти українського народу та держави. Тоді воїни Збройних Сил України з честю виконали своє призначення, зупинивши підступного ворога на сході країни.Збройні Сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.Слава Збройним Силам України!
6 груд. 2023

Свято Миколая у гімназії

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. 5 грудня в нашій гімназії було весело та святково. Для учнів 1-4 класів було проведено квест-вікторину «Світом Миколай мандрує та добро дарує». Діточки виконували цікаві завдання і розповідали віршики Св.Миколаю.