13 жовт. 2023

Виставка "Дари золотої осені"

Щедра осінь знову поділилася з нами дарунками, пахучими квітами, овочами та фруктами. 13 жовтня в нашій гімназії відбулася виставка дитячих виробів та квіткових композицій «Дари золотої осені». Всі класи мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали, даровані матінкою – землею. Кожна поробка – це витвір мистецтва. Неначе осінь-господиня завітала у гості з казковими героями. У кожну роботу дитина вклала частинку своєї душі, вміння, власне бачення прекрасного, тому всі вироби заслуговують уваги.
6 жовт. 2023

Благодійний ярмарок

6 жовтня на подвір’ї Сімерківської гімназії відбувся благодійний ярмарок до Дня захисників та захисниць України. Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів та батьків. Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне - зробив свій внесок для перемоги. Спільними зусиллями було зібрано кошти в сумі 6 450грн. які будуть передані нашим воїнам.
5 жовт. 2023

Виховна година "Бабин Яр: без права на забуття" .

29 вересня 1941 року нацисти знищили в Києві десятки тисяч громадян, мешканців міста, більшість з яких були євреями. Злочини в Бабиному Яру перевершили всі відомі до цього часу трагедії. Але це не тільки трагедія минулої війни, це нагадування про цінність людського життя і гідності, які набули особливої актуальності після викриття злочинів росіян в Ірпіні, Бучі, Ізюмі, Оленівці.
4 жовт. 2023

Акція "Пленер у рідному місті"

Сімерківська гімназія взяла участь в обласній акції "Пленер у рідному місті", яка присвячена Всеукраїнському дню художника та з метою стимулювання творчого, духовного розвитку, задоволення потреб дітей у творчій самореалізації.
4 жовт. 2023

Всесвітній день доброти

4 жовтня світ відзначає Всесвітній день захисту тварин.Урок доброти не лише є антистресовим та дарує школярам відчуття єдності у площині добра, а й виховує відповідальність, гуманність — саме ті якості, які відрізняють цивілізоване суспільство від суспільства невігластва та дикунства.
1 жовт. 2023

День захисників і захисниць України

Жовтень - місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць країни, які вже десятий рік дають відсіч російській агресії. В Україні триває повномасштабна війна, і вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. Тільки завдяки ним наша Батьківщина зберігає свою незалежність. День захисника України 2023 року ми відзначаємо у нову дату - 1 жовтня. Повна назва свята - День захисників та захисниць України, адже жінки теж беруть участь у бойових діях.
28 вер. 2023

Турнір з футболу

Вітаємо команду футболістів нашої гімназії, яка посіла почесне 2 місце на турнірі з футболу серед закладів освіти Перечинської ТГ.
21 вер. 2023

Спартакіада школярів Перечинської ТГ

21 вересня здобувачі освіти Сімерківської гімназії взяли участь у спартакіаді школярів з легкої атлетики.де здобули призові місця.
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року і відзначається щорічно 21 вересня.Моя улюблена святине! До тебе так звертаюсь я, Прошу я миру для країни, І просить вся моя сім’я. Почуй нас, Боже, у молитвах! Спини цей безлад і війну. Нам поверни щасливе небо І гарну, сонячну весну!
8 вер. 2023

Олімпійський тиждень у гімназії

До Дня фізичної культури і спорту та в рамках Олімпійського тижня з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні з 4 по 10 вересня у гімназії було проведено змагання, спортивні заходи та зустрічі з відомими спортсменами. У цей період учні закладу отримали можливість більше дізнатися про Олімпійський рух, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.