22 квіт. 2024

Міжнародний день Землі

Турбота про нашу планету - важлива місія, яку активно пропагують учасники еко-руху по всьому світу. Вплив людини на навколишнє середовище настільки згубний, що в останні десятиліття ризик екологічної катастрофи збільшився в рази. Тому дітям потрібно більше говорити, для чого потрібен День Землі та як зробити свій внесок у майбутнє нашої планети.
16 квіт. 2024

Участь команди гімназії у ІІІ етапі Всеукраїнських змагань з черліденгу

16 квітня на базі Ліцею імені Героїв 68-го батальйону Перечинської міської ради Закарпатської області відбувся ІІІ ( районний) етап Всеукраїнських змагань черліденгу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч – Всеукраїнські шкільні ліги»під гаслом РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО За підсумками III етапу змагань команда Сімерківської_гімназії «Колібрі» виборола призове II місце .Щиро радіємо за нашу команду черлідерок! Дівчатка, ви- найкращі!!!
8 квіт. 2024

Всесвітній день здоров'я

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році. Щороку Всесвітній день здоров’я проходить під знаком однієї, важливої для суспільства теми. Цьогорічна тема Всесвітнього дня здоров’я – «Моє здоров’я, моє право». Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.
8 квіт. 2024

Виставка дитячих малюнків "Збережемо енергію-збережемо планету"

29 бер. 2024

Атестація педагогів

29 березня у гімназії проведено підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.
27 бер. 2024

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

27 березня в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбувся II етап змагань з черліденгу у Перечинській територіальній громаді. За підсумками ІІ етапу змагань з черліденгу команда Сімерківської_гімназії «Колібрі» виборола І місце . Щиро радіємо за нашу команду і вітаємо із заслуженою перемогою!
26 бер. 2024

Екскурсія в краєзнавчий музей

Учні 4 класу Сімерківської гімназії відвідали Комунальний заклад "Краєзнавчий музей міста Перечин" . Екскурсія була цікавою та пізнавальною. Музейні експонати викликали багато позитивних емоцій і незабутніх вражень.
22 бер. 2024

Всесвітній день води

Щороку 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води, який є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів. Цьогоріч кампанія Всесвітнього дня води проходить під гаслом «Вода для миру» і спонукає об’єднатися навколо захисту та збереження нашого найціннішого ресурсу, закладаючи основи більш стабільного та процвітаючого майбутнього.
22 бер. 2024

Участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Зоологічна галерея"

Учениця 9 класу Манзич Євгенія взяла участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Зоологічна галерея".
20 бер. 2024

День казки

20 березня відзначається Всесвітній день казки. Це свято виникло за ініціативи Швеції в 1991 році. Казка–це народно - поетичний або писемно-літературний твір про вигадані події чи осіб, іноді за участю фантастичних сил, який має повчальну мету. Казки - один із головних елементів культури будь-якого народу. Такі народні твори переказувалися та переказуються з покоління в покоління. Є казки для дітей, є і для дорослих. Цікаво й пізнавально пройшов цей день і для учнів початкових класів нашої гімназії. На уроках було проведено вікторину «Відгадай народну казку» та квест «Країна казок».