1 вер. 2023

Акція "Перше вересня без квітів"

У Сімерківській гімназії пройшла акція "1 вересня без квітів". Кошти будуть передані захисникам із с. Сімерки. Щиро дякуємо усім, хто долучився!!! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
1 вер. 2023

Свято першого дзвоника

Горять яскраво грона горобини, А на подвір'ї гімназії і гамір й сміх. І звуки музики врочисто в небо линуть, Дзвіночок на урок скликає всіх.
24 серп. 2023

День Незалежності України

Щороку 24 серпня ми традиційно відзначаємо головне свято країни - День Незалежності України. У 2023 році - знову в умовах війни, коли Україні вкотре доводиться відстоювати свою свободу та право на життя.
9 черв. 2023

Звітування директора Сімерківської гімназії

У четвер, 15 червня, об 11 год., в приміщенні гімназії відбудеться звітування директора Тетяни Куцик перед громадськістю за минулий 2022-2023 н.р.
2 черв. 2023

Свято останнього дзвоника

Останній дзвоник – свято, що викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно, але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод. Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаєм всім учням приголомшливих літніх канікул. Випускникам відмінного старту на життєвому шляху. А вчителям – гордості й захопленості від успіхів своїх учнів! Щастя вам і прекрасного відпочинку!
1 черв. 2023

Міжнародний день захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
31 трав. 2023

Свято випускників початкової школи "Прощавай, початкова школо!"

Так швидко пролетіли 4 роки навчання і прийшов час прощатися... Дорогі наші , щиро бажаємо Вам, щоб початкова школа залишила тільки найкращі спогади, щоб Ви щасливо і впевнено крокували далі Країною Знань, щоб Ви завжди були радістю і гордістю для своїх батьків, учителів та нашої рідної України!
27 трав. 2023

Спартакіада серед школярів Перечинської ТГ

Здобувачі освіти Сімерківської гімназії взяли участь у спартакіаді школярів, приуроченій 624-ій річниці м. Перечин. За результатами поєдинків команда здобула 3 місце за загальними результатами між командами. З різних видів спорту здобувачі освіти вибороли: футбол - 3 місце, теніс- 3 місце, шашки -2 місце, волейбол - 3 місце. Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм у майбутньому нових перемог!!!
16 трав. 2023

І етап Всеукраїнської дитячо- юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл(" Джура").

Здобувачі освіти Сімерківської гімназії взяли активну участь і впевнено здобули ІІ місце у І етапі Всеукраїнської дитячо- юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл(" Джура"). Вітаємо рій" Козаки" з гідним виступом.
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.