28 квіт. 2023

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")

Молодша вікова категорія. Рій "Патріот"
27 квіт. 2023

Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

27 квітня у Сімерківській гімназії відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура"). Участь у ній взяли учні 8 та 9 класів. Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.
24 квіт. 2023

Тиждень "Світ рослин" у 1 класі НУШ

Нас оточує велике різноманіття рослин, які дивують своїми розмірами і барвами. Природа подарувала людству скарби, які потрібно берегти, але, на жаль, не всі це розуміють. Завдання батьків і учителів – навчити дітей дбайливо ставитись до всього живого. На 28 тижні НУШ здобувачі освіти вивчали спільне і відмінне між рослинами, міркували над тим, чому людина не може без них жити і що потрібно для їхнього росту й розвитку.
17 квіт. 2023

Тиждень "Навіщо їсти" у 1 класі НУШ

Мета 27 тижня у 1 класі НУШ: формувати позитивне ставлення до власного здоров'я та прагнення правильно харчуватися для збереження і зміцнення здоров'я; дати уявлення про те, які корисні поживні речовини містяться у різних продуктах. Формувати розуміння ролі різноманітного харчування.
11 квіт. 2023

Великодня виставка-продаж писанок

11 квітня педагоги та здобувачі освіти Сімерківської гімназії взяли участь у виставці-продажі великодніх писанок. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ.
10 квіт. 2023

Тематичний місяць "Приховані можливості речей" у 3 класі НУШ

Вивчаючи цю дуже цікаву та захоплюючу тему, здобувачі освіти дізнались як варити борщ, чим корисні яблука, попрацювали з математичним планшетом, провели Шевченківські читання, дослідили історичні пам'ятки Сімерок, дізнались про історію винайдення парасольки, з'ясували користь вживання круп, вивчили правила поведінки на болоті, випробували кілька лайфхаків, дослідили види ґрунтів, висадили квасолю та спостерігали за її проростанням, виготовили багато чудових виробів . Поряд з навчальною роботою брали участь у виховних заходах.
10 квіт. 2023

І етап виставки "Воскресни, писанко"

Писанка – маленьке диво, що пройшло крізь віки. Вона вражає витонченістю стилю та довершеністю змісту. Не дає нам забути, якого ми роду. Цей унікальний витвір, можливо, найчарівніша візитівка України. Мудрі люди кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки". Кожна писанка - це ніби маленький світ. Писанка – основна ознака Великодня. Вона в своїй символіці поєднала давнину дохристиянських часів, наше сьогодення і віру в перемогу.
7 квіт. 2023

Тематичний місяць "Як це влаштовано?" у 4 класі НУШ

Це був цікавий місяць, коли здобувачі освіти досліджували такі проблемні питання: Як працює робот? Як влаштований ліс? Навіщо нам ліси? Як орієнтуватися на місцевості? З’ясували, що таке роботизовані пристрої, як вони допомагають людям, якими роботизованими пристроями ми користуємося в побуті. Дослідили, як рослини відчувають світло та як швидко проростають насінини.
30 бер. 2023

Тиждень "Весна" у 1 класі НУШ

Двадцять п’ятий тиждень НУШ присвячений весні, відповідно до Модельної навчальної програми. Ця пора року напрочуд яскрава: ми бачимо, як швидко змінюється світ навколо та як усе розквітає і сповнюється пташиним співом. На уроках здобувачі освіти дізналися про особливості цієї пори року, про її значення у нашому житті;поглибили знання про необхідність збереження живої природи.
20 бер. 2023

День Землі

20 березня весь світ відзначає День нашої планети. Цей Всесвітній день покликаний покращувати екологію у світі, а також- звертати увагу людини на проблеми, які вона створює своєю діяльністю. За допомогою гри "Небезпечне сміття" учні 6 класу разом з учителькою біології Гулей Г.Ю. вчилися правильно сортувати відходи.