10 жовт. 2022

П'ятий тиждень у 1 класі НУШ "Осіння мозаїка"

Цікаво і пізнавальної пройшов п'ятий тиждень навчання в школі. Здобувачі освіти досліджували такі проблемні питання : Чому осінь - щедра пора? Як впізнати осінь? Як живуть рослини і тварини восени? Спостерігали за сезонними змінами у природі. Визначали, які органи чуття знадобитися для спостереження. Описували поведінку тварин восени. Створили власними руками із листочків їжачків.
7 жовт. 2022

Гра "Геліантус"

Участь здобувачів освіти у Всеукраїнській природознавчій грі "ГЕЛІАНТУС"
4 жовт. 2022

4 жовтня — Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня – це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Адже через зміни клімату, вирубку лісів не тільки гинуть представники фауни, а й зникають цілі види.
1 жовт. 2022

Виставка "Щедра осінь"

Осінь фарби готувала, У відерця наливала. Змішувала, чаклувала, Потім все розфарбувала. Придивіться, все довкола Стало різнокольоровим!
1 жовт. 2022

Тиждень "Моє довкілля" у 1 класі НУШ

Протягом тижня маленькі здобувачі освіти досліджували такі проблемні питання : Що таке довкілля? Які таємниці має шкільне подвір'я? Кольори та звуки довкілля. Які вони? Як поводитися в довкіллі? Взяли участь у виставці,, Дари осені''.
23 вер. 2022

Третій тиждень НУШ у 1 класі "Мої друзі"

Протягом тижня діти досліджували такі питання: що таке ,,дружба'', хто є справжнім другом, що означає дружити, як обирати друзів, як зберегти дружбу, як піклуватися про друзів-домашніх улюбленців. Брали участь у виховних заходах.
22 вер. 2022

22 вересня-День партизанської слави

Відповідно до Указу Президента України щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Другої світової війни боровся у ворожому тилу за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя.Але з 2014 року і в 2022 році багато партизан з'явилося серед наших сучасників. З метою вшанування пам'яті героїв партизанської слави в Сімерківській гімназії для учнів 8 класу було проведено круглий стіл "Ваш подвиг - наш оберіг. Пам'ять про минуле".Слава Україні! Героям слава!
21 вер. 2022

День миру

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни. Тримаю світ в своїх долонях, Благаю Бога і молю: "Ти поверни нам Мир у душі! Країна вся повна жалю". Ми разом станемо пліч-о-пліч, Повернем в Україну Мир. Підемо злагоді назустріч, На Мир — в нас є орієнтир.
16 вер. 2022

Другий тиждень у 1 класі НУШ

Протягом тижня діти досліджували класне приміщення, знайомились з новими словами по темі, вчилися працювати у команді, розучували нові руханки.
16 вер. 2022

Олімпійський тиждень у гімназії

Щоб здоровим, сильним бути, Треба нам про сум забути. Спортом треба всім займатись І частіше усміхатись! Бо усміхнена людина – Це здоров`я половина!