16 лют. 2022

День єднання

Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначає День єднання.
15 лют. 2022

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2022 року в Сімерківській гімназії вчителем історії Гордійчуком С.О. проведено виховний захід із учнями 8 класу «Афганістан болить в моїй душі і чується безсонними ночами», з нагоди відзначення річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
11 лют. 2022

2 клас НУШ .Тема "ЦІННОСТІ"

Вивчаючи інтегровану тему "Цінності", другокласники дізналися багато нового про себе, про оточуючих та про природу; сумлінно і надзвичайно зацікавлено працювали над вирішенням ряду дослідницьких питань. Проведена навчально-виховна робота допомогла діткам зрозуміти значення та місце різних цінностей у нашому житті. Після вивчення даної теми, юні здобувачі освіти більш уважніше ставитимуться до почуттів людей, до власних вчинків та переживань, до охорони природи та причин її забруднення.
11 лют. 2022

«Ми – дослідники. Ми – винахідники». 19 тиждень у 1 класі НУШ

Кожна людина має схильність до досліджень. Ми постійно сумніваємося, знаходимо нові варіанти вирішення проблем, намагаємося зробити своє життя максимально комфортним. І саме завдяки дослідникам та винахідникам живемо у такому розвиненому світі. Для того, щоб першачки змогли максимально розкрити свій дослідницький потенціал, Модельна навчальна програма присвячує цей тиждень розгляду питань, пов’язаних із експерементами та винаходами.
9 лют. 2022

4 клас НУШ. Інтегрована тема "Світ невидимий"

Вивчаючи тему, здобувачі освіти дізналися про віруси та бактерії, їхні ,,звичаї'', а також про те, як уберегтися від хвороб. З'ясували, які корисні та шкідливі властивості мають мікроорганізми. Навчилися виготовляти йогурт і вирощувати чайний гриб. Брали участь у виховних заходах.
8 лют. 2022

День безпечного інтернету

День безпечного Інтернету — щорічне світове свято для всіх користувачів Інтернету. Всі об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн. Тема Дня безпечного Інтернету цього року — „Разом для найкращого Інтернету” надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей.
31 січ. 2022

День пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Світова історія знає багато жертв в ім'я ідей, але аналогічної Крутам не було. Наша гімназія разом з усією Україною вшанувала пам'ять Героїв битви під Крутами. Учителем історії Гордійчуком С.О проведено виховну годину у 7 класі ,, Герої Крут - для нащадків взірець'', де здобувачі освіти ознайомилися з історичними фактами перебігу цих страшних подій в історії України. Діти переглянули відеоролик «Бій під Крутами», хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих студентів-гімназистів та декламували вірші, присвячені героям Крут.
29 січ. 2022

Тиждень "Світ захоплень" у 1 класі НУШ

У світі навколо нас багато всього цікавого та захопливого. Кожен може знайти собі щось до душі. Захоплення людини — це те, що вона робить не тому, що потрібно, а тому, що їй це подобається. Кожна людина має захоплення. Одні люблять співати, інші — танцювати. Хтось захоплюється малюванням, хтось цікавиться музикою, спортом. Людина, яка має захоплення, цікава. Із нею ніколи не буває нудно. Захоплення дає можливість повною мірою виявити себе.
24 січ. 2022

День Соборності України

22 січня наша країна відзначає величне національне свято -День Соборності України.З нагоди цього свята у нашій гімназії було проведено такі виховні заходи: "Що єднає Україну?", "Одна, єдина - Соборна Україна!", "Захід, Схід - одна країна'', " Діти єднають Україну".
21 січ. 2022

Гарний відпочинок

21 січня учні початкових класів Сімерківської гімназії побували в Dream Park (в рамках соціальної програми "Активна зима"), де вдосталь накаталися на тюбінгах. Дітки весело провели час, співали, сміялися і з позитивними та яскравими емоціями повернулися додому!