9 вер. 2022

День фізичної культури і спорту

Щорічно в Україні день фізкультурника відзначається в другу суботу вересня. У 2022-му році день спорту випадає на 10 вересня. У цю дату проводять різні заходи, орієнтовані на підтримку здоров'я тіла і духу. З нагоди цього дня у гімназії було проведено змагання "Спорт - це здоров'я!" між початковими класами.
9 вер. 2022

Перший тиждень у 1 класі НУШ

Цікаво і весело пройшов перший тиждень першокласників у гімназії. Здобувачі освіти досліджували приміщення гімназії та подвір'я, знайомились з однокласниками, вчилися складати речі у рюкзаки, брали участь у змаганні,,Спорт - це здоров'я ''.
1 вер. 2022

Перший урок у гімназії

Перший урок 2022 «Ми – українці: честь і слава незламним!»
1 вер. 2022

День знань

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.
6 черв. 2022

Прощавай, початкова школо

#4_клас_НУШ #Незабутні_спогади #Випуск_2022 Чотири роки навчання у початковій школі пролетіли, як один день. Тепер ви не тільки майбутнє нашої школи, але і нашої країни.
25 трав. 2022

"У римах світлих оживає слово..."

Щиро вітаємо ученицю 8 класу Сімерківської гімназії Василяйко Аліну, учасницю Всеукраїнського літературного конкурсу "У римах світлих оживає слово..." , із здобуттям Диплома І ступеня у номінації "Мала проза"( середня вікова група).
19 трав. 2022

День вишиванки

Одягнімо вишиванки, друже, Хай побачить українців світ – Молодих, відважних, дужих, У єднанні на багато літ.
29 квіт. 2022

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», керуючись Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 №564/32016
22 лют. 2022

І етап виставки - конкурсу "Знай і люби свій край"

У нашій гімназії проведено І етап виставки-конкурсу "Знай і люби свій край".
21 лют. 2022

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого усі країни та народи відзначають Міжнародний день рідної мови, проголошений на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 році в Парижі як день підтримки мовного та культурного різноманіття і багатомовності. Мова є безцінним і цілющим джерелом буття людства, однією з найважливіших ознак національної самобутності людини і народу. Цей день нагадує усім нам про невід’ємне право кожної етнічної спільноти на свою культурну окремішність, яка нерозривно пов'язана з рідною мовою. Перед нами стоїть життєво важливе завдання - реалізувати мудру, толерантну і послідовну мовну політику, щоб перетворити рідне слово в дієву консолідуючу силу українського суспільства. Із тисяч мов, які існують на планеті, найдорожчою для кожного є його рідна мова. Наша українська мова належить до найбагатших мов світу. Ми повинні завжди пам'ятати, що українська мова - це мова нашої свободи і нашої державності. Ми всі маємо глибоко усвідомлювати обов'язок шанувати й володіти мовою народу, який дав назву нашій Батьківщині.