4 груд. 2023

Виставка-конкурс "Новорічна композиція"

Виставка-конкурс новорічних композицій, активну участь в якій взяли учні нашої гімназії. На виставці були представлені роботи, виконані в довільній формі за номінаціями: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція» , «Новорічний вінок», «Новорічний подарунок», «Сюжетна композиція», «Новорічний колаж чи картина». Всі роботи вирізняються яскравими кольорами та креативними рішеннями, адже вони виготовлені із незвичних матеріалів.
25 лист. 2023

Акція "Запали свічку пам'яті"

У четверту суботу листопада Україна вшановує День пам'яті жертв голодоморів.Акція проходить щорічно не лише на згадку про жертв Голодомору, а ще як заклик до нинішніх і майбутніх поколінь українців не забувати про трагедії нашого народу минулих років і робити все від нас залежне, щоб ці страшні сторінки в історії українського народу ніколи не повторилися.
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що святкувалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада святкується День Гідності та Свободи.
20 лист. 2023

Всесвітній день дитини

20 листопада в усьому світі щорічно святкують Всесвітній день дитини. Це свято відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
17 лист. 2023

Челендж-руханка "Здорова Україна"

Здобувачі освіти Сімерківської гімназії долучилися до челендж-руханки "Здорова Україна".
17 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 17 листопада у Сімерківській гімназії проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.
16 лист. 2023

День толерантності

16 листопада- Міжнародний день толерантності.
13 лист. 2023

Всесвітній день доброти

13 листопада щорічно відзначається Всесвітній день доброти.
27 жовт. 2023

День гарбуза

26 жовтня - День гарбуза. Мабуть, нашу Україну неможливо уявити без цього сонячного овочу. Різний за формою, кольором, смаком гарбуз може бути окрасою на будь-якому столі.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цього року вперше День української писемності та мови відзначаємо у нову дату-27 жовтня.