22 бер. 2024

Участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Зоологічна галерея"

Учениця 9 класу Манзич Євгенія взяла участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Зоологічна галерея".

День казки

20 березня відзначається Всесвітній день казки. Це свято виникло за ініціативи Швеції в 1991 році. Казка–це народно - поетичний або писемно-літературний твір про вигадані події чи осіб, іноді за участю фантастичних сил, який має повчальну мету. Казки - один із головних елементів культури будь-якого народу. Такі народні твори переказувалися та переказуються з покоління в покоління. Є казки для дітей, є і для дорослих. Цікаво й пізнавально пройшов цей день і для учнів початкових класів нашої гімназії. На уроках було проведено вікторину «Відгадай народну казку» та квест «Країна казок».

Профорієнтаційна робота

Вибір майбутньої професії - важливий крок, що потребує виваженості та розсудливості. 20 березня учні 9 класу завітали до Перечинського професійного ліцею з метою профорієнтаційної роботи . Під час заходу були продемонстровані відеоролики про професії, які готує навчальний заклад , проведені екскурсії виробничими майстернями, де учні спробували практично виконати певні види робіт.

20 березня - Міжнародний день щастя

20 березня у світі відзначають Міжнародний день щастя. Свято започаткувала ООН у 2012 році. Тоді своєю резолюцією організація визнала щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями.
19 бер. 2024

Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків "Охорона праці очима дітей"

XIII Всеукраїнський конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей – 2024», приурочений до Всесвітнього дня охорони праці. Конкурс організований ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Федерацією профспілок України.
13 бер. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 15 березня 2024 року по 31 травня 2024 року триватиме набір до 1 класу. Для зарахування необхідно надати: 1. Заяву одного з батьків. 2. Паспорт, або інший документ,який посвідчує особу заявника. 3. Копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа). 4. Оригінал або копія медичної довідки форми № 086-1/о. 5. Медична довідка щеплень форми № 063. 6. Додатково: у разі потреби додаткової чи тимчасової підтримки в освітньому процесі (*для дітей з особливими освітніми потребами)- необхідно надати копію висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами. Наголошуємо, що відповідно до законодавства, право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти(с.Сімерки)
8 бер. 2024

210 років від дня народження Т.Шевченка

Щовесни, коли тануть сніги І на рясті засяє веселка, Повні сил і живої снаги Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.
8 бер. 2024

Свято весни

Весна – особлива пора року. Це час пробудження всього живого та розквіту природи, коли стає багато сонця й тепла.
24 лют. 2024

24 лютого- друга річниця повномаштабного вторгнення росії на територію України

24 лютого відзначається друга річниця вторгнення та початок повномасштабної війни України з російською федерацією та 10-а річниця від початку російсько-української війни.
22 лют. 2024

Виставка-конкурс "Знай і люби свій край"

У Сімерківській гімназії пройшов І етап виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва серед учнів 1-9 класів "Знай і люби свій край" .