День казки

20 бер. 2024
20 березня відзначається Всесвітній день казки. Це свято виникло за ініціативи Швеції в 1991 році. Казка–це народно - поетичний або писемно-літературний твір про вигадані події чи осіб, іноді за участю фантастичних сил, який має повчальну мету. Казки - один із головних елементів культури будь-якого народу. Такі народні твори переказувалися та переказуються з покоління в покоління. Є казки для дітей, є і для дорослих. Цікаво й пізнавально пройшов цей день і для учнів початкових класів нашої гімназії. На уроках було проведено вікторину «Відгадай народну казку» та квест «Країна казок».

На зображенні може бути: 5 людей, іграшка та текстНа зображенні може бути: 6 людей, дитина та текстНа зображенні може бути: 4 людини, дитина та текстНа зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та текст