29 трав. 2018

Пришкільний табір "Журавлик"

З 29.05.2018 року розпочав свою роботу пришкільний табір «Журавлик» з денним перебуванням . У таборі створено усі умови для того, щоб діти проводили свій час корисно, а найголовніше цікаво, із задоволенням.
28 трав. 2018

Святкування 619 річниці з Дня народження м.Перечин.

Виступ на районній сцені,з нагоди святкуваня Дня народження м.Перечина.
25 трав. 2018

Свято Останнього дзвоника

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.
22 трав. 2018

Свято "Прощавай , початкова школо!".

У нашій школі відбулося свято "Прощавай, початкова школа!" На ньому були присутні батьки, вчителі, гості. Четвертокласники декламували вірші про школу, розповідали смішні історії про шкільне життя, співали пісні. Прощай, прощай, четвертий клас, Ти замалий уже для нас! Та ми вернемося, вернемося ще раз Думками в наш четвертий клас!
22 трав. 2018

Відбулося незабутнє свято «Прощавай, Букварику!»

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі. Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.
11 трав. 2018

День матері

До дня матері учні Сімерківської ЗОШ І - ІІ ступенів спільно із вчителями підготували святковий концерт для найдорожчих людей у своєму житті. В такий день діти неабияк хотіли здивувати своїми талантами та вміннями. Піснями дітлахи розчулили своїх рідних та не менш цікавими були танцювальні номери.
8 трав. 2018

День пам'яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, відбувся виховний захід, приурочений до Дня пам'яті і примирення. Учні Сімерківської ЗОШ І-ІІ ступенів разом з учителями виготовили "Мак пам'яті", а також вшанували пам’ять солдатів, які загинули в роки Другої світової війни, хвилиною мовчання та покладанням квітів до місця їх вічного спочинку.
6 трав. 2018

Батьківські збори для майбутніх першокласників 2018\2019 н.р

В школі були проведені перші організаційні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників 2018/2019 н.р. У ході зборів були розглянуті питання про особливості організації освітнього процесу учнів першого класу.
5 трав. 2018

Акція "За чисте довкілля"

05.05.2018 р. у нашій школі пройшла Всеукраїнська акція "За чисте довкілля". Вчителі, учні із ентузіазмом прийняли участь в упорядкуванні, приведенні до належного естетичного стану території школи та спортивного майданчику. Висловлюємо щиру подяку всім учасникам Дня благоустрою!
4 трав. 2018

Виховний захід "Будьмо здорові"

Згідно з планом Тижня з основ безпеки життєдіяльності вчитель біології Гулей Галина Юріївна провела виховний захід на тему "Будьмо здорові" .