7 бер. 2019

Підготовка та відзначення МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ 8 БЕРЕЗНЯ.

Ми так старалися, з натхненням працювали, щоб наших любих мам, бабусь і сестричок щиро здивувати, їм подаруночки подарувати!
5 бер. 2019

X ВСЕУКРАЇНСЬКА УКРАЇНОЗНАВЧА ГРА «СОНЯШНИК»

05 березня 2019 року 24 учні,( із них 11 учнів початкових класів, 13 учнів 5-8 класів) взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі “Соняшник” (координатор Цапик Ярослава Юріївна).
27 лют. 2019

1 клас.Тиждень "Спорт"

Мета:розвивати різноманітні навчальні та соціальні навички: уважно слухати, коли говорять інші, розв'язувати власні проблеми за допомогою слів, пропонувати свої ідеї групі; виховувати взаємоповагу та толерантність, створити позитивну атмосферу на весь період перебування дітей у школі.
21 лют. 2019

Святкування МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ.

Велична, щедра і прекрасна мова, Прозора й чиста, як гірська вода, — То України мова барвінкова, — Така багата й вічно молода... Юлія Косинська
20 лют. 2019

День Героїв Небесної Сотні

Майдан… з Героями іде прощання… Тисячі людей зібралися в цю мить. Для когось на землі вона передостання, А хтось в землі сирій вже мирно спить… Назар Гузій
19 лют. 2019

День Святого Валентина

Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до дня Святого Валентина з учнями нашої школи .
29 січ. 2019

День пам'яті героїв Крут.

Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. То ж 29 січня в Сімерківської школі відбулися заходи щодо відзначення подвигу героїв.
22 січ. 2019

День Соборності України

День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. В школі було організовано та проведено ряд заходів: - Перегляд презентації "Соборна Україна: від ідеї до життя”; - конкурс патріотичної пісні; - конкурс на найактивніший клас; - тематичні виховні години; - книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці .
16 січ. 2019

Зимові розваги

Веселі дітки грали в сніжки, Сніг сідав їм на усмішки. І сміявся з усіма: — Ой, зима, зима, зима!
28 груд. 2018

Щедрування

За доброю традицією кожного року 28 грудня випускники школи під керівництвом класного керівника щедрують селом, тим самим дарують радість та звіщують мешканцям села про наступання Нового року.