12 жовт. 2018

День захисника України

Свято День Захистника України, вважається досить новим, але зберігає в собі історію багатьох віків. Дата 14 жовтня було вибрано не випадково, адже саме в цей день відзначається великий православний свято - Покров Пресвятої Богородиці, також жовтневий день був знаменним для запорозьких казаків, які вибрали старшин 14 числа.
11 жовт. 2018

Проведення конкурсу "Захисники України: історія та сьогодення"

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотизму у дітей, у жовтні 2018 року в Сімерківській ЗОШ І - ІІ ступеннів було проведено І етап конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.
5 жовт. 2018

День вчителя

День вчителя – це день, коли святкова атмосфера панує у школі, а на обличчях учнів та вчителів – щирі посмішки та веселий настрій. 5 жовтня 2018 в нашій школі відбувся святковий концерт до Дня вчителя, під час якого учні школи привітали вчителів зі святом, підготувавши святкові номери, пісні та танці. Жоден з вчителів, школярів та гостей свята не залишився байдужим! Бажаємо всім вчителям міцного здоров’я, творчого натхнення та вдячних учнів!!!
25 вер. 2018

Виставка- конкурс "Дари осені"

Осінь - це солодкий аромат стиглих яблук, смарагдові грона винограду......Осінь - це сонце, яке заплуталося в золотому мережеві листя, це кришталеві сльози дощу. Осінь - це щедрий урожай і гостинці від природи....Осінь - це чарівна пора, багата на свята, які всі ми так любимо!
18 вер. 2018

Європейський тиждень мобільності

Європейський тиждень мобільності – свято раціонального розвитку транспорту.\ Сьогодні, 18 вересня, заходи до Дня мобільності пройшли в Сімерківській ЗОШ І-ІІ ступенів, учні школи продемонстрували фігурну їзду на велосипедах, відгадували загадки, а працівники поліції розповіли про правила дорожнього руху для велосипедистів.
15 вер. 2018

Екологічна акція "Міжнародний день чистих берегів"

Нагадаємо мету проекту: через неформальне навчання школярів та вчителів впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді.
14 вер. 2018

День фізичної культури та спорту

Згідно плану роботи школи на 2018-2019 н.р. та з метою відзначення Дня фізичної культури і спорту та виховання дітей на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування здорового способу життя, забезпечення розвитку і популяризації олімпійського руху вУкраїні з 10.09. по 14.09.2018р. на базі Сімерківської ЗОШ І - ІІ ступенів проходив Олімпійський тиждень
3 вер. 2018

День Знань

Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. Ми раді привітати наших любих першокласників у стінах закладу! Бажаємо їм наснаги у здобутті знань!
30 серп. 2018

Про проведення ремонтних робіт у Сімерківській ЗОШ І - ІІ ступенів
24 серп. 2018

День незалежності в школі

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора, 27-ої річниці Незалежності України 24 серпня в Сімерківській ЗОШ І - ІІ ступенів було проведено низку заходів.