16 лист. 2018

"Театр".10 тиждень НУШ

Відповідно до Модельної навчальної програми 10 тиждень НУШ присвячено театру.
15 лист. 2018

Міжнародна природознавча гра"Геліантус"

15 листопада 2018 року у нашій школі була проведена Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Учні нашої школи стали учасниками цієї захоплюючої інтелектуальної гри, яка дала можливість їм випробувати власні сили .
14 лист. 2018

Яскравий Освітній простір

За Концепцією НУШ у навчальному закладі має бути присутній Новий освітній простір, саме такою бачать у МОН «Школу майбутнього». «Кожен з учнів, ідучи в навчальний заклад, хоче бачити його красивим, цікавим та веселим. Якщо школа буде «різнобарвною», то діти з задоволенням відвідуватимуть її, в них підвищуватиметься інтерес до навчання, а ще – це позитивно впливатиме на їхній розвиток»
13 лист. 2018

Всесвітній День Доброти

Сьогодні,13 листопада, учні Сімерківської ЗОШ І - ІІ ступенів разом з класними керівниками в рамках долучилися до Всесвітнього Дня Доброти.
9 лист. 2018

Міжнародний конкурс з української мови ім.Петра Яцика

9 листопада було проведено І етапу ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
9 лист. 2018

Набори Lego Play Box

Учні 1 класу Сімерківської ЗОШ І - ІІ ступенів з цікавітю розглядають набір Lego Play Box та дидактичний матеріал для НУШ.
2 лист. 2018

Екскурсія у м.Мукачево та Ужгород

2 листопада учні та вчителі Сімерківської ЗОШ І - ІІ ступенів провели екскурсію до м.Мукачево і в Ужгород.Всі були приємно вражені величністю споруди Мукачівського замку, його архітектурою забудови та музейним змістом наповнення.
26 жовт. 2018

Відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з України

У Сімерківській ЗОШ І-ІІ ст. з нагоди дня вигнання нацистських окупантів з території України відбулися різноманітні виховні заходи. У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка, присвячена боротьбі за свою незалежність та територіальну цілісність.
25 жовт. 2018

Осінній ярмарок

25 жовтня в Сімерківській ЗОШ І - ІІ ступенів вирував веселий і гомінкий Осінній ярмарок,1 клас презентував свій святково прикрашений і щедро заповнений смачним товаром стіл. Школярі із захватом рекламували і пропонували усім учасникам свої смаколики: домашню випічку, овочі, фрукти,
22 жовт. 2018

Кольоровий тиждень

22 жовтня розпочався тиждень під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходитимуть в рамках тижня, розвиватимуть творчість школярів, навчатимуть їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.