30 серп. 2019

Стали,мов, рідні ми в школі, Дружні усі, роботящі Кожен сказати готовий: «Клас мій найкращий з найкращих!

Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, у яких і радощі, і невдачі – навпіл. Це колективи-шукачі, які прагнуть до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки. Протягом літа у нашій школі тривала напружена творча пора. Усі класні колективи намагалися представити свій клас якомога яскравіше та цікавіше.
14 черв. 2019

Звіт директора школи

Звітування директора Сімерківської ЗОШ І-ІІ ступенів перед батьками та колективом, за проведену роботу у 2018-2019 навчальному році.
7 черв. 2019

ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

У Сімерківській ЗОШ проходили Дні сталої енергії .
29 трав. 2019

"Прощавай, 4 клас!"

Свято прощання із початковою школою "Прощавай, 4 клас!"
29 трав. 2019

,, Прощавай, Букварику!"

Незабутнє і радісне свято ,, Прощавай, Букварику!"
3 трав. 2019

Благодійна акція «Серце до серця». під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

Щороку учні, вчителі та працівники школи долучаються до участі у Всеукраїнській акції "Серце до серця"
23 квіт. 2019

Наявність вільних місць для зарахування в 1 клас Нової Української школи

Наявність вільних місць
21 бер. 2019

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Учні Сімерківської школи брали участь у Міжнародному математичному конкурсі Кенгуру. Учні роздумують над цікавими задачами! Чекаємо з нетерпінням результатів!
15 бер. 2019

Карпатська Україна

Україна 1938-1939р. – доленосна подія в житті всього українського народу. Невеликому Закарпатському краю судилось відіграти вагому роль в історії всього українського народу. Карпатська Україна як держава проіснувала недовго, проте заявила світові про волелюбність українського народу. Підтвердила, що Закарпаття є українською землею, а українці цього краю – невід’ємною частиною великої української нації.
11 бер. 2019

205 річниця з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

З нагоди відзначення 205 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка у школі було проведено конкурс на кращу декламацію віршів поета, великого Кобзаря, який завжди буде прикладом служіння високим ідеалам, глибокого патріотизму, нескореності та оптимізму. У заході взяли участь учні початкових та старших класів.