4 груд. 2018

Робота в ГПД

4 грудня вихователем ГПД Дідик Я. В. було проведено виховне занняття на тему : "Мандрівка у країну Здоров'я".
3 груд. 2018

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Було проведено виховні години, години спілкування, тренінг прмсвячені Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями.
30 лист. 2018

Всесвітній день боротьби зі СНІДом"

30 листопада в Сімерківській ЗОШ І-ІІ ст. були проведені низка заходів в рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.
29 лист. 2018

Тиждень 12 НУШ "Пригоди крапельки"

Згідно із Модельною навчальною програмою, протягом дванадцятого навчального тижня учні вивчали значення води у житті, її агрегатні стани, види водойм та колообіг води у природі.
27 лист. 2018

1 клас НУШ

Робота в парах з використанням lego ( 6 цеглинок)
25 лист. 2018

Голодомор 1932 - 1933 років. Геноцид українського народу.

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось. Тому до відзначення 85-річниці Голодомору класні керівники 1- 9 класів провели виховні години присвячені Дню памяті. А також учні мали змогу переглянути фільм "Голодомор 1932 - 1933 років. Геноцид українського народу." та долучилися до акції "Запали свічку"
22 лист. 2018

Навчання по-новому Нова українська школа!

Цьогорічний освітній процес для першокласників геть не схожий на уроки їхніх попередників у минулі роки - Нова українська школа відчинила перед нашими юними учнями абсолютно новий клас, методи навчання та відмінила домашні завданння ! Як виглядає шкільний день першокласника в Новій українській школі.
21 лист. 2018

День Гідності та Свободи

З метою виховання в учнів ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до підростаючого покоління інформації про події ХХІ століття, виховання патріотизму 21 листопада в школі було проведено виховні години до Дня Гідності та Свободи.
20 лист. 2018

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 12 по 18 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.
19 лист. 2018

Веселі перерви в школі

Рух необхідний для повноцінного розвитку дитячого організму. Біг, стрибки, рухливі ігри та ритмічні танці допомагають подолати перевтому школярів і покращують настрій. Тому учні Сімерківської ЗОШ І - ІІ ступенів на перервах відпочивають весело і корисно.