17 черв. 2018

Звіт про роботу пришкільного табору " Журавлик"

Табір відпочинку "Журавлик" працював на базі Сімерківської загальноосвітньої школи I-II ступенів. Дитячий табір розпочав роботу на виконання наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Перечинської міської ради «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Перечинської ОТГ влітку 2018 року» , з метою створення сприятливих умов для оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2018 року. Метою діяльності пришкільного табору є реалізація прав кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб в літній канікулярний час.
16 черв. 2018

Випускний вечір

16 червня, зі сльозами на очах та посмішками на обличчах, випускники Сімерківської ЗОШ І - ІІ ступенів прощалися із рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 9 років їхнього життя залишились позаду. Незважаючи на дощову та похмуру погоду, випускний вечір був неймовірним. Крім того, в народі кажуть, що дощ у дорогу — це на щастя і добро.
13 черв. 2018

ЧАРІВНА КРАСА ВИШИВАНКИ

Сьогодні пришкільний табір "Журавлик" при Сімерківській ЗОШ І-ІІ ступенів розцвів різнобарвними орнаментами на вишиванках учнів, вчителів, батьків – всіх, хто любить нашу неньку-Україну, хто гордий тим, що народився українцем, всіх, кому дорогі прадавні традиції. Педагоги, вихователі Сімерківської ЗОШ І - ІІ ступенів провели виховний захід на тему «Чарівна краса вишиванки». Цьогоріч кожен клас “вишив” візерунок для української вишиванки, які, разом з учнями та педагогами пришкільного табору "Синаторія" Сімерської ЗОШ І-ІІ ступенів, з’єднали в єдиний орнамент – флешмоб з рушниками, довжиною 75 метрів.
8 черв. 2018

День читача в пришкільному таборі "Журавлик"

08.06.18 в пришкільному таборі "Журавлик" проходив День читача.
6 черв. 2018

Дні Сталої Енергії

Сотні організацій та громадян беруть участь в заходах енергетичного тижня, що спрямовані на підвищення енергоефективності та пропагують відновлювальні джерела енергії. Метою проведення таких днів стала насамперед підвищення поінформованості учнів стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії.
5 черв. 2018

День здоров'я

05.06.18 н.р. проходив День здоров'я в пришкільному таборі "Журавлик".В цей день були проведені рухливі ігри, естафети, заняття за інтересами. Була проведена бесіда "Пустощі і кримінальна відповідальність..."
4 черв. 2018

День казки

У дитячому таборі “Журавлик” з денним перебуванням дітей на базі Сімерківської ЗОШ І - ІІ ступенів пройшов День казки.
1 черв. 2018

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
31 трав. 2018

Екскурсія в пришкільному таборі "Журавлик"

Для всіх діток пришкільного табору була організована екскурсія до курорту Воєводино. Всі мали змогу прогулятися в сучасному парку Шенборн широкими алеями, помилуватися водною гладдю озера, пройтися усіма 12 містками, які символізують 12 знаків Зодіаку, подивитися у Кельтському саду календар друїдів і відвідати діючий водяний млин.
30 трав. 2018

День спорту

Були проведені такі виховні заходи: 1. Спортивні естафети. 2. Змаганні загонів по футболу. 3. Змагання з волейболу.