27 груд. 2018

Новорічний карнавал

Учні 1- 4 класу Новорічний карнавал провели, танцювали та співали, всіх гостей з Новим роком вітали.
18 груд. 2018

Свято "Листи Святому Миколаю"

18 грудня для учнів 1-4 класів проведено свято "Листи Святому Миколаю"Учні дізналися багато цікавого про звичаї та традиції нашого народу. На святі лунали пісні про Святого Миколая, а коли на сцені з’явився Святий Миколай із торбинками, у яких приніс дарунки, радості і захопленню малечі не було меж.
17 груд. 2018

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «МЕДІАЦІЯ В ШКОЛІ – АЛЬТЕРНАТИВНА ФОРМА ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ»

17 грудня 2018 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти (практичні психологи та педагоги-організатори) взяли участь у тренінгу «Медіація в школі – альтернативна форма вирішення конфліктів», який відбувся на базі Закарпатського ВП ЦРМС за участі радника з питань муніципальних послуг в Закарпатській області, Павла Рябоконь
13 груд. 2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
12 груд. 2018

Участь в конкурсі

Підготовка до конкурсу на найкращу альтернативну ялиночку своїми руками, різдвяного віночку та малюнку Миколаю! Усі роботи будуть представлені на виставці у рамках акції "Пікнік з Миколайчиком". Акція відбудеться 16 грудня о 13.00 год в центральному скверику міста Перечин.
6 груд. 2018

День Збройних сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наша школа просто так не оминула цю дату. Із самого ранку учнівський актив у складі старших школярів провели інформаційну хвилинку присвячену Дню Збройних Сил України,а також виготовляли листівки татусям, янголи- обреги".
6 груд. 2018

Тиждень 13 НУШ "Зима"

За цей тиждень першачки дізналися багато цікавого про цю чудову пору року, а також навчилися обмінюватися простими та короткими письмовими повідомленнями, впевнено розгадували ребуси, вивчили букву «з», сформувати навички правильної вимови і наголошування слів , виготовляли лербук.

Співпраця з центром зайнятості

5 грудня пройшла зустріч учнів 8-9 класів з провідними фахівцями з профорієнтації Перечинської районної філії Закарпатського ОЦЗ . Тема зустрічі : " Вибір професії ".
5 груд. 2018

Міжнародна акція "16 днів проти насильства"

У рамках акції було проведено тренінгове заняття в 4 класі Дідик М.Ю. на тему "Ми - проти насилля!"

День учнівського самоврядування

Учні нашої школи мали змогу побувати на посаді старости села та ознайомитись з обовязками та нормативними документами.