Фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!""

13 бер. 2018
з 01.02 по 28.02.2018 року в Сімерківській ЗОШ І - ІІ ступенів проходив І етап фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!"

про проведення І- шкільного етапу фестивалю- конкурсу « Воскресни, писанко!»

З метою розвитку творчих здібностей дітей та підлітків, залучення широкого кола дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва на прикладі писанкарства, виховання національно-патріотичних почуттів, гордості за свою країну, рідний край  у Сімерківській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів з з 1 до 28 лютого 2018 року проходив шкільний етап конкурсу «Воскресни, писанко!».

У конкурсі взяли участь учні 1- 9 класів, разом з класними кепівниками, а також активну участь у шкільному етапі брала вихователька ГПД Легеза Світлана Василівна . Подані роботи були виготовлені власними руками в різноманітних техніках виконання:  «Дряпанка», «Мальованка», «Зернівка», писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена у техніці квілінг, писанка, виготовлена з пластиліну, глини, ниток, а також були виготовлені пасхальні композиції.

Конкурсне журі, у складі директора школи Куцик Т. М., заступника директора з навчально- виховної роботи Тимко К. А., та педагога- організатора   Збоян Н. М. вразила різноманітність робіт та техніки виконання . Журі також відзначило , що більшість конкурсних робіт за орнаментальними мотивами відповідають регіональним та загальнонаціональним художнім традиціям  Оцінювалися роботи за такими критеріями - відповідність регіональним традиціям щодо розпису, орнаменту, кольористики , уміння за допомогою знаків-символів розкрити тему, естетичне враження та художній рівень робіт, оригінальність оформлення конкурсних робіт . Кращі роботи були відібрані для районного конкурсу « Воскресни, писанко!»